Michalkiewicz obiektem ataków

Środowisko „folksdojczów i szabesgojów” zainicjowało niedawno atak na Stanisława Michalkiewicza, co oznacza, że w swoich popularnych prelekcjach na temat współczesnej historii Polski wskazuje on na tzw. „niewygodne fakty”, prawdziwe zagrożenia dla Polski oraz ich prawdziwe źródła. Gdyby Michalkiewicz nie wskazywał na fakty i nie obnażał spiskowców, nie byłoby z ich strony tak zajadłej reakcji. W tym przypadku Michalkiewicz krytykuje nieudowodnione zarzuty przeciwko księdzu Henrykowi Jankowskiemu, które noszą znamiona politycznej zagrywki – jednej z wielu w ostatnich czasach. W tym sensie jego kontratak jest równie wiarygodny, równie „udowodniony” i równie moralny jak zarzuty, na które odpowiada.

Popatrzmy na zarzuty stawiane dziś Michalkiewiczowi:

Antysemita – bzdura – Michalkiewicz nie krytykuje ludzi za to kim są, tylko za to co robią.

Homofob – Zboczenie jest zboczeniem. Mutacje genetyczne można uważać za „normalne” w naturze. Np. rak w tym sensie jest „normalny”, co nie znaczy, że należy go promować i popierać. Niech sobie każdy robi co chce w prywatności swojego domu, nie publicznie, bez promocji i bez mieszania w to dzieci: – https://regionpojezierze.com/2019/03/16/stanislaw-michalkiewicz-o-standardach-edukacji-seksualnej-who/#more-9779

Nacjonalista – o tak, patriotyzm to dziś wielki grzech. Doskonale wiemy kto i dlaczego takie „normy” propaguje. Pogląd Michalkiewicza na ten temat jest tu: https://youtu.be/M5GnO-TgNq8?t=295 i tu: – https://www.youtube.com/watch?v=iGyJXwwhiCY .

Obrońca kościelnej pedofilii – https://wp.me/p6zxst-2wz

Regularny gość Radia Maryja – i co z tego? Ważne jest to co mówi, a nie gdzie mówi.

Twórca teorii spiskowych – Trudno nazwać fakty historyczne „teoriami spiskowymi”, ale widać, że w atmosferze ogólnej ignorancji można. Michalkiewicz popiera swoje hipotezy faktami, czego niestety nie potrafią jego krytycy.

Chce by mu własne mieszkanko społeczeństwo kupiło – Nie on jeden i nie ma w tym nic złego. Niektórym pomogła rodzina, a on prosi o pomoc swoich czytelników, słuchaczy i sympatyków – i wielu na jego apel odpowiada. To wyłącznie ich sprawa i niczyja więcej.

Oprócz pomówień o pedofilię zaczęły się także pojawiać oskarżenia księdza Jankowskiego o współpracę z PRL-owską Służbą Bezpieczeństwa. Gdyby było to prawdą, ja byłbym w stanie wojennym aresztowany i internowany bo Ksiadz Jankowski organizował moje ukrywanie się w Gdańsku. A jednak tak się nie stało, mimo energicznych poszukiwań przez MSW i esbecję suwalską. Dlatego jest dla mnie jasne, że ataki na niego są w dużej części fabrykowane i motywowane polityczną walką o władzę i agenturalną walką o kontrolę nad Polską. Ten stan rzeczy jest również widoczny w szerszym obrazie obecnego konfliktu politycznego w Polsce oraz na arenie międzynarodowej.

W moim przekonaniu mamy dziś w Polsce obłudne, fałszywe i wrogie naszej Ojczyźnie agentury oraz ich najemnych kolaborantów. Tych ludzi można jeszcze zrozumieć bo oni „wykonują zlecone im zadania”. Nie można natomiast zrozumieć bezmyślnego kopiowania i udostępniania tych ataków przez naiwne owieczki. Ci ludzie najczęściej reagują emocjonalnie, w oparciu o tak dziś modne „wydaje mi się”, a nie w oparciu o fakty. Koncentrują się oni na skutkach odizolowanych wydarzeń, a nie na ich przyczynach. I nie zadają ważnych pytań, np. dlaczego te pomówienia wywleka się dziś, 9 lat po śmierci Henryka Jankowskiego, który nie może się bronić bo nie żyje, oraz 30 lat po transformacji ustrojowej. Jest dla mnie jasne, że cała ta afera ma podłoże polityczne i nie przypadkiem rozgrywa się w mieście Danzig.

Podobnie, demonizują oni np. Rosję za rzekomą aneksję Krymu i Donbasu przemilczając jednocześnie fakt, że referendum na Krymie i powstanie w Donbasie były reakcją miejscowej, etnicznie rosyjskiej ludności na sponsorowany przez Zachód niekonstytucyjny i krwawy przewrót w Kijowie. Przemilczają równiez fakt, że referendum na Krymie było tak samo wiążące jak 1991 referendum w Kosowie, które państwa zachodnie natychmiast uznały za legalne i wiążące.

Wracając do reakcji Michalkiewicza na wielce podejrzane akcje kolaborantów agentury niemieckiej na terenie m.in. „Wolnego Miasta Gdańska” – zanim zareagujecie, zbierzcie fakty, pomyślcie samodzielnie – i bądźcie obiektywni. A przede wszystkim wysłuchajcie ze zrozumieniem wypowiedzi osób, których poglądy krytykujecie. Do parodii dochodzi wtedy, gdy „święte oburzenie” okazują ludzie, którzy sami za młodu nie potrafili utrzymać majtek na tyłku, a dziś udają świętoszków bo taka jest koniunktura i takie są propagandowo – ideologiczne trendy .

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kultura, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.