Media: Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz ma wirusa

Życzę panu Renkiewiczowi szybkiego powrotu do zdrowia. Zawsze sprawiał wrażenie człowieka zdrowego i pełnego energii, więc nie powinno to zająć dużo czasu. I zalecam ograniczenie noszenia maseczek do minimum – są bardzo niezdrowe – ograniczają poziom tlenu, obciążają dodatkowo serce, gdy utrudnione jest oddychanie i powodują wtórne wdychanie zebranych wewnątrz maseczek, wydychanych przez nas bakterii, grzybów i innych wyziewów.

Koronawirusy są z nami od lat. jest ich wiele i są rodzajem sezonowej grypy. Koronawirus nie zabija. Umieraja tylko ludzie, którzy mają tzw. choroby towarzyszące (płuca, serce, itp.) Grypa te choroby pogarsza i stąd biorą się kłopoty. Poza tym, nie ma wiarygodnych testów na wyizolowanie i stwierdzenie obecności wirusa SARS-CoV-2, który powoduje tzw. chorobę Covid-19. Nawet twórca używanego obecnie RT-PCR testu, laureat nagrody Nobla w dziedzinie chemii w 1993 roku, Kary Mullis, opublikował informację, że ta technologia nie nadaje się do identyfukacji szczególnego wirusa, np. HIV. Ujawnia natomiast obecność fragmentów RNA, które mogą być fragmentami mieszanki różych wirusów grypy. Przy tym brak tych fragmentów nie oznacza, że ktoś nie jest chory, a ich obecność nie oznacza, że ktoś choruje na Covid-19.

Większość ludzi przechodzi zakażenie koronawirusem bezobjawowo lub z lekkimi objawami, więc bądźmy wszyscy dobrej myśli. Hydroxychlorochina z cynkiem i witamina C zatrzymują rozwój choroby. Niestety są zwalczane przez wielkie firmy farmaceutyczne, które spodziewają się zarobić miliardy na innych lekach i szczepionkach.

Więcej nt. tzw. „pandemii” tutaj:

https://regionpojezierze.com/2020/09/24/gdzie-ta-pandemia-oficjalne-dane-statystyczne-ujawniaja-klamstwa-mediow-i-korupcje-wladz/


O technologii PCR (Polymerase Chain Reaction technology): 

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.