Po co komu ta „pandemia”?

Przede wszystkim, przedłużanie pandemii leży w interesie globalistycznych elit bankierskich, które od lat próbują spowodować kryzys, aby zawalić i wykupić gospodarkę światową, po czym wprowadzić tzw. nowy porządek i jeden rząd światowy. „Pandemia” jest właśnie do tego potrzebna, aby doprowadzić do globalnego załamania gospodarczego, a propaganda strachu służy temu, aby ludzie się na „nowy porządek” łatwo zgodzili.

„Nowy porządek” oznacza koniec państw narodowych, koniec narodowej kultury i koniec demokracji. Temu samemu celowi służy mieszanie kultur (migracje) oraz najemnicy zwalczający wszystko co narodowe, włączając w to tradycyjną instytucję rodziny, religię oraz symbole narodowego patriotyzmu, narodowych tradycji i narodowych aspiracji. W tym ostatnim wydaje się celować tzw. „michnikowszczyzna” z okolic Wyborczej, Wspólczesnej itp. „obcych” mediów.

O „nowym porządku” słyszeliśmy od dawna. Że Zachód stał się za drogi dla inwestorów, że Chiny to przyszłość (wmówiono to nam, by wyeksportować produkcję i znaczną część usług do tanich krajów). Wiele osób u nas straciło pracę, oszczędności, domy i emerytury, ale to nie obchodziło międzynarodowych finansowych elit i międzynarodowych korporacji, których celem była maksymalizacja własnych zysków. Wprowadziły one tą decyzję w życie przy pomocy mediów i polityków, których mają w „swojej kieszeni”.

Podejrzewam, że przywódcy Chin, Rosji, USA, UE i Australii zgodnie współpracują w tym temacie z tzw. rządem światowym, czyli międzynarodowymi wierzycielami oraz głównymi reżyserami 9/11, wojen olejowych i obecnej „pandemii”. Obserwując poczynania głównych reżyserów, obawiam się, że projekt ten zmieni kulę ziemską w jedną wielką Strefę Gazy.

Drugi powód to szczepionki. Miliardy dolarów zysku dla kompanii farmaceutycznych i inwestorów takich jak Bill Gates, jeśli szczepienia będą obowiązkowe na całym świecie. Także dla importerów i dystrybutorów maseczek i środków dezynfekcyjnych.

Trzeci powód, związany ze szczepionkami, to depopulacja. Szczepionki są narzędziem depopulacji, co przyznał Bill Gates i co już wykazały ich testy w Indiach, w Ameryce Środkowej i w Afryce, gdzie zaszczepione dziewczęta stały się bezpłodne, a wiele zaszczepionych osób miało poważne komplikacje, łącznie ze śmiercią.

Czwarty powód to biometryczna identyfikacja i inwigilacja przy pomocy nanotechnologii wstrzykniętej nam ze szczepionkami.

Piąty powód to rozgrywki polityczne w poszczególnych rządach, gdzie „pandemię” wykorzystuje się w celach wyborczych (jak np. w USA) lub w celu zdyskredytowania rządu.

Szósty powód to atomizacja i zniewolenie społeczeństw oraz uzyskanie pretekstu dla wprowadzenia systemu policyjnego i zwiększenia kontroli nad społeczeństwem. Częścią tej agendy jest biometryczna identyfikacja i bezgotówkowe, elektroniczne tranzakcje.

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jest też i korzyść z tej pandemii. Policjanci przestali wtykać nosy do mojego samochodu i węszyć czy piłem. Zwłaszcza kiedy zaczynam kasłać 🙂


Części:

Ten wpis został opublikowany w kategorii COVID-19, Korupcja, Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.