Najnowszy wywiad z Prezydentem Syrii Assadem – TV Czech

Syria jest atakowana przez najemników i terrorystów rekrutowanych, finansowanych, uzbrajanych, trenowanych, popieranych i ochranianych przez US, Turcję, Katar i Arabię Saudyjską. W tej sytuacji obrona kraju i obywateli przed zewnętrzną agresją i terroryzmem jest obowiązkiem rządu. Nie ma czegoś takiego jak „umiarkowany terrorysta”. Wszyscy, którzy są uzbrojeni i aktywnie walczą przeciwko siłom rządowym, są terrorystami i kryminalistami. Rząd jest odpowiedzialny za przywrócenie ładu, prawa i bezpieczeństwa publicznego.

Wyobraźcie sobie co by się stało gdyby taka „opozycja” zaczęła walczyć z rządem w Teksasie, w Warszawie, w Londynie, czy w Berlinie, obcinając niewinnym cywilom głowy, mordując Chrześcian, niszcząc cywilną infrastrukturę oraz rabując dzieła sztuki i zbiory muzealne. Każdy rząd zareagował by w ten sam sposób. Rząd nie powinien negocjować z terrorystami i kryminalistami.

Czy Syryjczycy popierają Assada? Sami na to pytanie odpowiedzcie – tu są fakty: – Assad był powtórnie wybrany przez Syryjczyków w czerwcu 2014 roku, w obecności obserwatorów z ponad 30 państw, którzy po wyborach stwierdzili, że były one wolne i demokratyczne. Czy naród mordowany przez przywódcę by go powtórnie wybrał? Co myślicie? Ja wiem od osoby która była w tym czasie w Syrii, że olbrzymia większość Syryjczyków popiera Assada i uważa go za swojego obrońcę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s