Riposta w obronie „chamstwa” i „awanturniczych zwyrodnialców”

ApaczLechu„Nazwę to po imieniu i mocno”:

Kampania wyborcza Mrs. Costa („Anders”) opierała się na dwóch filarach: – na legendzie jej ojca i na urabianiu opinii publicznej w sprawie rozlokowania baz militarnych i rakiet USA i NATO na wschodnich rubieżach Polski. Poza tym, wszystkie jej pozostałe „obietnice” składały się z bardzo ogólnikowej i niekonkretnej demagogii.

Moim zdaniem A.M. „Anders” (żona amerykańskiego wojskowego) to amerykański agent, narzucony polskiemu rządowi w celu agresywnego osaczania Rosji za cenę bezpieczeństwa Polski i Polaków.

Kaczyński, Szydło oraz inni wysokiej rangi politycy PiS-u dwoili się i troili, organizując na terenie obwodu wyborczego 59 rozmaite spotkania, uroczystości i „ustawki medialne” z udziałem Mrs. „Anders”, bezwstydnie popierając jej kandydaturę na senatora. Takiego poparcia i reklamy w mediach nie mieli pozostali kandydaci, co wybitnie świadczy o tym, że te wybory nie były obiektywne i demokratyczne bo kandydaci nie mieli równych szans.

Cała ta kampania rzuca bardzo niekorzystne światło na PiS i jego misję w Polsce.

Moim zdaniem, PiS dał się tu poznać jako agentura amerykańska sprzedająca kontrolę nad Polską Jankesom, jako Targowica XXI wieku, jako poplecznicy awanturniczej polityki USA, oraz jako partia skupiona wokół nielojalnej wobec Polski i Polaków grupy Żydów, którzy kupczą Polską i bezpieczeństwem Polaków.

A teraz w sprawie „przyglądania się”:

W wywiadzie dla Radia RDC, Zieliński powiedział:

Nastąpiło zakłócenie porządku publicznego przez zwiezionych ludzi z Warszawy i Białegostoku. Było to celowo zrobione i była to ustawka z częścią mediów (…). Zakłócono porządek publiczny, a na to są artykuły w kodeksie karnym. Wymaga to osobnej analizy…

Jak wynika z jego słów – z tego powodu rządzący mogą przyjrzeć się działalności tego ruchu.

Trzeba chyba przypomnieć Zielińskiemu, że w 1980 roku robotnicy w całej Polsce też „zakłócili porządek publiczny” strajkami okupacyjnymi i na to też były „artykuły w kodeksie karnym”, a mimo to dziś budujemy im pomniki i ludzie tacy jak Zieliński robią na tym karierę. Przewożenie i rozrzucanie ulotek w stanie wojennym też było nielegalne, a mimo to Zieliński na tym właśnie zbudował swoją legendę.

Od kiedy to jest w Polsce nielegalne demonstrowanie w innych miastach niż swoje własne? Polacy maja prawo demonstrować w całej Polsce. „Zwieziona”, a właściwie przywieziona „w teczce” to była Mrs. Anders i temu należałoby się bliżej przyjżeć. Jak również językowi jakiego Zieliński użył wobec opozycji.

To co Zieliński powiedział w wywiadzie dla Radia RDC to były pogróżki w stylu UB. Analizować i przyglądać się to pan minister może swojej własnej …upie, a nie opozycji, która jest tak samo legalna jak było kiedyś jego dawne NZS.

Widać że Zieliński chce tu kopiować takie uprawnienia do inwigilacji jakie SB stosowała wobec opozycji w PRL-u. Wtedy był temu przeciwny. A dziś? Dziś sam stał się kacykiem i partyjnym betonem służącym awanturniczym interesom obcego mocarstwa (USA). A szkoda, bo miał szansę zapisać się w historii Polski i Suwalszczyzny czymś pozytywnym.

—–

W odpowiedzi na:

(Zdjęcie: Ja „na wojennej ścieżce”)

up4

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s