Kontrowersyjny punkt widzenia …

Wystąpienie Sławomira Zakrzewskiego  (Ruch Suwerenność Narodu Polskiego) na zapleczu demonstracji i Wielkiego Marszu #STOP447, 11 maja 2019 roku:

Komentarz:

Kontrowersyjny punkt widzenia, z którym można się zgadzać lub nie zgadzać, albo zgadzać częściowo. Udostępniam go tu w celach edukacyjnych, aby wyborca miał świadomość różnych opinii i nurtów ideowych zcierających się na polskiej scenie politycznej. Taka świadomość, oparta na znajomości różnych punktów widzenia i różnych argumentów, jest konieczna, aby ludzie mogli dokonywać racjonalnych wyborów w oparciu o pełny obraz sytuacji, zamiast w oparciu o  jednostronną propagandę. Jest to najważniejszym warunkiem zdrowej demokracji.

Niektóre „wątpliwości” Zakrzewskiego od dawna podzielam. Na przykład, czy możemy bezgranicznie ufać jakiejkolwiek opozycji, włączając w to działaczy Konfederacji? – pisałem o tym tutaj. Ostrzegałem również o możliwości, że główne polskie partie polityczne tylko udają, że się kłócą, po to aby rozhuśtać nastroje społeczne oraz dzielić i skłócać naród wokół ubocznych tematów. Pisałem o tym, że anty-semityzm jest korzystny dla przemysłu Holokaustu i może być celowo prowokowany przez niektóre ugrupowania żydowskie. Pod jednym z wystąpień Stanisława Michalkiewicza na kanale YouTube, zarzuciłem mu, że oswaja Polaków z myślą o nieodwracalności roszczeń żydowskich i naszej bezsilności wobec amerykańskiego poparcia tych roszczeń. Wciąż jeszcze mamy za mało dowodów na to, aby we wszystkich przypadkach bezbłędnie oddzielić ziarno od plew. Z takim zastrzeżeniem publikuję wiele różnych materiałów, włączając w to powyższe opinie Zakrzewskiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.