Bill Gates chce ZACIEMNIĆ SŁOŃCE! Rozpylą chemiczny pył! LOCKDOWN ZABIJA!

Komentarz:  W pokazanej tu Wikipedii czytamy: Węglan wapnia – „Pod wpływem temperatury rozkłada się na tlenek wapnia i dwutlenek węgla”. Acha, to będzie więcej dwutlenku węgla, czyli CO2 w atmosferze. Ale, ale … Nie tak dawno Gates przekonywał świat, że aby ograniczyć ilość CO2 w atmosferze konieczna jest depopulacja, m.in. osiągnięta dzięki szczepionkom. Sami zobaczcie: https://regionpojezierze.com/2020/04/20/bill-gates-dwutlenek-wegla-depopulacja-i-szczepionki/ .

Czy ten facet wie co mówi, czy to jakaś niebezpieczna choroba? Tym bardziej, że rozpylanie podobnych substancji w atmosferze trwa już od wielu lat – mam tu na myśli tzw. „chemtrials” rozpylane przez samoloty wojskowe oraz fakt, że rządy konsekwentnie odmawiały wyjaśnienia co to jest oraz w jakim celu i kto to robi. To sie dzieje od wczesnych lat 2000-nych i właśnie w tym czasie, w wielu krajach, wymarło wiele ryb w stosunkowo płytkich wodach śródlądowych – (węglan wapnia zwiększa zasadowość wody). To też było przez władze fałszywie tłumaczone, np. rekordowo niskimi temperaturami w zimie, co przeczyło propagandzie globalnego ocieplenia.

A może w tym wszystkim chodzi o coś zupełnie innego. Nie o jakieś globalne ocieplenie, tylko o zwiększenie ilości promieniowania kosmicznego docierającego do Ziemi na skutek słabnącego pola magnetycznego, co z kolei jest oznaką kolejnego odwracania się biegunów ziemskich. Od jakiegoś czasu słyszymy, że biegun północny przyspieszył swoją wędrówkę w kierunku Rosji. Może to wskazywać na wyhamowywanie ziemskiego dynama. Takiej destabilizacji i zmianie biegunów może towarzyszyć tylko częściowy zanik ziemskiego pola magnetycznego, co nie musi zakończyć się całkowitą zagładą życia na Ziemi. Może jednak wystarczyć, aby spowodować choroby skóry i zjonizować cząsteczki kurzu, które wdychamy, a w rezultacie spowodować wzrost zachorowań na raka. To mogłoby tłumaczyć zamykanie ludzi w domach i nakaz noszenia maseczek. Rządy, oczywiście,  nie ujawniłyby w takim przypadku prawdy, obawiając się powszechnej paniki i jej niewyobrażalnych skutków. Tak tylko sobie „głośno myślę”, bo przecież możliwości jest więcej niż jedna.

Na podobny temat:

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Pandemia", Globalizacja, Korupcja, Nowy Porządek, Rozsiewanie strachu, Spisek. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.