Po wyborach październikowych naciski Amerykanów będą coraz silniejsze! – Stanisław Michalkiewicz

Komentarz „Moim zdaniem”:  Bardzo dobre ostatnie pytanie i bardzo ostrożna na nie odpowiedź. Rozumiem ostrożność, zwłaszcza gdy od niej zależy dalsza, tak potrzebna działalność publicystyczna Michalkiewicza. Ja takich oporów nie mam, więc powiem tak:

Mamy tu do czynienia z mniejszością etniczną, która nie tylko dziś podejmuje wrogą wobec Polski i Polaków działalność. Historycznie, znaczne odłamy, a nawet organizacje tej mniejszości wykazywały brak lojalności wobec krajów ich osiedlenia, nie tylko Polski, ale np. Niemiec podczas I Wojny Światowej, przed II Wojną Światową i podczas II Wojny Światowej. Nie wspomnę tu o roli Żydów podczas zaborów oraz w umacnianiu władzy ludowej po II WŚ i o związanym z tym prześladowaniu Polaków. Ci ludzie po prostu tak mają poukładane w głowie, tak są wychowani.

Ze zdumieniem dowiedziałem się, że w przedwojennej Kanadzie (znanej dziś z tolerancji i multikulturalizmu) istniał prawny zakaz studiowania i zajmowania kierowniczych stanowisk w aparacie państwa przez właśnie Żydów. Jeszcze w 1986 roku przed głównym wejściem do Uniwersytetu York w Toronto wisiała upamiętniająca ten fakt tablica. Właśnie dlatego Żydzi zbudowali ten uniwersytet i szpital Mount Sinai Hospital w Toronto, aby ich dzieci mogły studiować, odbywać praktykę i zostać lekarzami.

Wracając do Polski – Żydzi mają nieproporcjonalny udział w polityce, kontrolują rząd oraz główne partie polityczne i organizacje społeczne, sądownictwo, edukację, a także główne media. Nie zapominajmy o bankowości, finansach i całej reszcie gospodarki. To jest sytuacja niezdrowa i niebezpieczna. Dlatego właśnie w sprawie roszczeń jest tak jak jest. Jeśli roszczenia te zostaną zrealizowane, w krótkim czasie Polska stanie się następną Strefą Gazy. Tego nie wolno przemilczać. Izrael nie wypłacił odszkodowania uchodźcom palestyńskim i tak należy dziś traktować tych, którzy się żydowskich roszczeń domagają.

Legalnie, rozwiązać ten problem można tylko w jeden sposób – wprowadzić ustawę zasadniczą stanowiącą, że Polska jest państwem Polaków. Analogiczna ustawa została niedawno wprowadzona w Izraelu. W jej wyniku nie-Żydzi mogą być wybrani do Knessetu, ale kierownicze stanowiska w rządzie i w innych ważnych instytucjach państwowych mogą tylko zajmować Żydzi. Kto jest Żydem łatwo ustalić, bo sami Żydzi to ustalili – to idzie „po matce”. Nie zależy od nazwiska, religii, lub miejsca urodzenia. Zależy od genów. W większości przypadków, można to poznać „gołym okiem”.

Moim zdaniem, doszło w Polsce do sytuacji takiej, że jeśli tego nie zrobimy, stracimy naszą Ojczyznę. Nie bez powodu, przez tysiąclecia, Żydzi byli wypędzani z każdego państwa, w którym się osiedlili. Nie ma dymu bez ognia.

Na podobny temat:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.